Advent ve sborech pražského seniorátu

 

bohoslužby a další akce v adventu

Malešice-adventní program-leták      


poslední aktualizace : 11.12.2019; ZS

 

žlutě - Advent 2019 sbory bez spec. programu

 

sbor

8.12.

2. adventní neděle

15.12.

3. adventní neděle

22.12.

4. adventní neděle

Martin ve zdi

 


Benešov

 

bohoslužby s VP

Vlašim 8:30; Benešov 10:00

10:00 vánoční pásmo dětí

Beroun

Braník

 

 

14:00 vánoční hra dětí

16:00 vánoční hra dětí

Dejvice

bohoslužby s VP

bohoslužby s VP

Dobříš

 

15:00 vánoční hra dětí

Hořovice

10:30 vánoční hra dětí
Horní Počernice

9:30 bohoslužby s divadelní

hrou dětí i dospělých

Hvozdnice

 

 

Jarov

 

prodej z Obchůdku

Jeden svět

vánoční slavnost ;

společný oběd;

prodej z Obchůdku

Jižní Město

 

18:00 ekumenické adventní

bohoslužby

9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

Kladno

9:00 dětská bohoslužba
Kliment

9:30 bohoslužby

s vánoční scénkou mládeže

9:30 vánoční hra dětí


Kobylisy

 

9:30 bohoslužby

s vánoční hrou dětí


Libčice

 


9:00 bohoslužby

s vánočním divadlem

17:30 Scandula

Rybova mše vánoční

Libeň

9:30 adventní bohoslužby

s Fusion Libeň


9:30 bohoslužby

s adventně-vánočním divadlem

dětí a mládeže

Modřany

9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

Německy mluvící sbor

 


Nusle

9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

 

Radotín

 

9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

Salvátor

 

9:30 bohosl.

19:00 nešpory

9:30 bohoslužby

s dětskou vánoční hrou

Sedlec Prčice

14:00 koncert ZUŠ


9:00 bohoslužby

s vánočním divadlem

23.12. koncert Slávek Klecandr
Smíchov

 

9:30 vánoční hra dětí

 

Soběhrdy

10:00 bohoslužby

s vánoční hrou

Strašnice

 

9:00 bohoslužby

s vánočním divadlem

9:00 bohoslužby

se křtem

Střešovice

 

 

Škvorec

9:30 bohoslužby

s dětskou besídkou

Uhříněves

 

9:00 bohoslužby

s vánočním divadlem

Vinohrady

10:30-15:30 dobročinný

adventní trh

14:00 koncert Musica Rustica


9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

Vršovice

 

9:30 bohoslužby s VP

10:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

divadlo Mana

Zruč
Žižkov I
9:30 bohoslužby

s vánočním divadlem

 

Žižkov II

 


9:30 vánoční zvěstování dětí

Milíčova kaple

Malešice

17:00 2.adventní koncert

Stamicovo kvarteto

17:00 3.adventní koncert

Leonardo Teca - africké rytmy

16:30 vánoční prozpěvování

Přílohy