Seznam zástupců sborů pro 56. konvent

 

poslední aktualizace : 30.10.2019; ZS

 

Pro 56.konvent
za jménem (mm.rrrr) datum poslední volby konventuálem
za jménem sboru je (počet volených konventuálů); farář je virilním členem

Pražské sbory:

Salvátor (3): další náhradníci
farář Tomáš Trusina Naďa Kočnarová (10.2018) Jana Knoppová (10.2018)
kurátorka Jana Cejpová (10.2018) Dušan Kučera (10.2018) Pavel Janeček (10.2018)
Kliment (2):
farář
(David Balcar - člen SV) Petr Vacíř (10.2019)
1. Petr Černý (10.2019)
kurátor za faráře David Vilím (10.2019)
2. Tom.Opočenský (10.2019)
Vinohrady (2):
farář Zdeněk Šorm Matěj Cháb (09.2019) Jakub Šilar (09.2019)
kurátorka Jana Šarounová (09.2019) Jan Mach (09.2019)
Žižkov I (1):
farář Pavel Kalus
Petr Pechar (09.2019)
kurátor Pavel Novák (09.2019) Petr Bubák (09.2019)
Žižkov II (1):
farářka Olga Mrázková Daniela Hamrová (04.2016)
kurátorka Eva Potměšilová (04.2016) Jan Potměšil (04.2016)
Jarov (1):
farářka Petr Štulc (09.2019) Jiří Pytel (09.2019)
kurátor za faráře Jan Fencl (09.2019)
Nusle (2):
farář Dan Páleník Pavel Řežábek (09.2019)
Zdeněk Chlebeček (09.2019)
kurátor Vladimír Kněžek (09.2019)
Tom.Dobřichovský (09.2019)
Jižní Město (1):
farář Michal Šourek Anna Balahura (09.2019)
Eva Grollová (09.2019)
Daniela Doucková (09.2019)
Braník (2):
farář Jaroslav Pechar Jan A. Dus (10.2019) Ivo Plhák (10.2019)
Marie Procházková (10.2019)
Modřany (1):
farář Zvonimír Šorm Tomáš Pokorný (09.2018)
kurátor
Smíchov (2):
farář Maroš Klačko Jan Rybář (04.2016)

1. Aleš Kratochvíl (kurátor)

(04.2016)

kurátor
Ladislav Wagner (04.2016) 2. Alexandr Čáp (04.2016)
Radotín (1):
farář Petr Špirko Václav Vojíř (2017) Ilona Buštová (2017)
Střešovice (3):
farář Pavel Pokorný Pavel Keprta (09.2019)
1. Monika Žárská (09.2019)


Petr Jankovský (09.2019)
2. Lukáš Kuboň (09.2019)
Petr Ryšavý (09.2019) 3. Anna Hánová (09.2019)
Dejvice (3):
farář Pavel Ruml Věra Tichá (09.2019) Marta Študentová (09.2019)
kurátor Jan Mašek (09.2019) Filip Hanuš Härtel (09.2019)
Martin Volný (09.2019)
Libeň (2):
farář (Roman Mazur - člen SV) František Čunderlík (9.2017) Eva Mikšíková (9.2017)
kurátorka za faráře Silvie Rosenová František Hrdlička (9.2017) Alena Thurzová (9.2017)
Kobylisy (2):
farář Ondřej Kolář Jan Bouček (05.2019) Jan Šotola (05.2019)
Jan Hon (05.2019) Jan Polák (05.2019)
Horní Počernice (1):
farářka Alžběta Hanychová
Vít Pudlovský (09.2017)
kurátor Martin Hrubeš (09.2017) Štěpán Zbytovský (09.2019)
Strašnice (3):
farář Martin Sabo Martin Řeháček (09.2019) Jiří Kubias (09.2019)
kurátor Martin Šubert (09.2019) Filip Dušek (09.2019) Zdeněk Drmla (09.2019)
Uhříněves (1):
farář Jiří Ort Daniel Schönfelder (09.2019)
kurátor Pavol Bargár (09.2019)
Vršovice (1):
farář Matěj Opočenský Pavel Staroba (09.2019)
kurátor Tomáš Vokatý (09.2019) Ondřej Rada (09.2019)
Německy mluvící sbor (1):
farářka E. Veronika Förster-Blume
kurátorka Tanja Kaminski

Mimopražské sbory:

Benešov (2):
farářka Kateřina Frühbauerová Jiří Šíma (09.2019) Tomáš Dušek (09.2019)
kurátor Jiří Zavadil (09.2019)
Beroun (1):
farář Mikuláš Vymětal Hana Skleničková (09.2019)
kurátorka Lenka Langhansová (09.2019)
Dobříš (1):
farář (Samuel Hejzlar - stud.volno)
Michal Ulrich (10.2019)
kurátorka Kateřina Vojkůvková (10.2019)
Hvozdnice (1):
farářka Vendula Glancová David Řehoř (09.2019) Bohuslav Michal (09.2019)
Kladno (1):
farář Leonardo Teca Miloslava Pohlová (09.2019)
kurátor Oldřich Doseděl (09.2019) Věra Černá (09.2019)
Libčice n. Vltavou (1):
farář Tomáš Cejp Miloš Junek
kurátor Dalibor Titěra
Sedlec-Prčice (1): Petra Bandhauer (09.2019)
farářka Pavla Jandečková František Hodík (09.2019) Marcela Doktorová (09.2019)
Soběhrdy (1):
farář
kurátor za faráře Pavel Stolař (09.2019) Jan Rataj (09.2019)

Škvorec (1):

farář
kurátorka za faráře Marta Levá (09.2019) Rostislav Matulík (09.2019)
Soňa Pilná (09.2019)
Zruč nad Sázavou sbor nemá virilního člena ani staršovstvo (proto nezvolil ani poslance)